Pereiti prie turinio
Pradžia " Darbo galimybės

Darbo galimybės

ICR Lenkija Ltd. pradėjo veikti 2014 m. kaip "ICR Co." Europos padalinys. Ltd", tarptautinė mokslinių tyrimų ir sertifikavimo įmonė, įsikūrusi Seule, Pietų Korėjoje.

Vykdome plataus masto veiklą TIC - bandymų, patikrinimų ir sertifikavimo - srityje šalyje ir užsienyje.

ICR Lenkijoje neseniai buvo atliktas medicinos prietaisų sertifikavimo vertinimas pagal Reglamentą 2017/745 - MDR, todėl ieškoma žmonių, turinčių patirties ir noro tobulėti minėtoje srityje.

Medicinos prietaisų sertifikavimo specialistas

Darbo vieta: Darbo vieta: Varšuva, visą darbo dieną

DARBO APRAŠYMAS:

  • Atlikti oficialų ir esminį medicinos prietaisų dokumentacijos vertinimą,
  • konkretų sertifikavimo etapą atliekančių ekspertų atranka ir priežiūra,
  • Atlikti auditą vietoje kliento patalpose (pasirengimas keliauti, įskaitant užsienį),
  • Glaudus bendradarbiavimas su esamais ir potencialiais klientais,

REIKALAVIMAI:

  • Ne mažesnė kaip 3 metų darbo patirtis medicinos prietaisų srityje,
  • Universitetinis išsilavinimas medicinos, biotechnologijos, medicinos chemijos, medicinos analitikos, biomedicinos inžinerijos, medžiagų inžinerijos ir susijusių disciplinų srityje,
  • Teisinių ir normatyvinių reikalavimų, taikomų medicinos prietaisams CE tikslais, išmanymas,
  • Kokybės valdymo sistemų išmanymas,
  • Anglų kalbos žinios pažengusio vartotojo lygiu,

SIŪLOME:

  • darbas pagal darbo sutartį,
  • fiksuotas atlyginimas ir nuo darbo rezultatų priklausanti premija,
  • Profesinio tobulėjimo galimybės mokantis ir dirbant dinamiškoje tarptautinėje organizacijoje,

Įmonės informacija:

Vadybos sistemų sertifikavimo specialistas

  • organizuoti ir saugoti sertifikavimo ir priežiūros procesų įrašus.
  • įsigijimas ir bendradarbiavimas su klientais.
  • auditorių ir (arba) ekspertų bendradarbiavimas ir priežiūra.
  • bendradarbiavimas su nacionaliniais ir užsienio klientais.

  • techninis universitetinis išsilavinimas
  • min. 2 metų panašaus darbo patirtis arba techninio darbo patirtis gamybos, projektavimo ar mokslinių tyrimų srityje.
  • ISO 9001, 14001, 13485 standartų serijos išmanymas
  • pakankamai gerai mokėti anglų kalbą, kad būtų galima įvertinti techninę produkto dokumentaciją, bendrauti su klientais
  • ISO/IEC 17021 ir ISO/IEC 17065 žinios būtų privalumas

SIŪLOME:

  • sutartinis arba B2B įdarbinimas.
  • dirbti dinamiškoje įmonėje ir dalyvauti įdomiuose projektuose.
  • lankstus pradžios laikas (nuo 7.00 iki 8.30 val.),
  • Galimybė profesiškai tobulėti tarptautinėje ekspertų aplinkoje, kurioje vyrauja laisva atmosfera,
  • specializuoti mokymai, skirti jūsų teisėms išlaikyti ir tobulinti.
  • kompetenciją atitinkantis atlyginimas.

Siųsdami paraišką pridėkite raštišką sutikimą:
Sutinku, kad ICR Polska Sp. z o. o. tvarkytų mano asmens duomenis, pateiktus mano paraiškos dokumentuose, tikslais, reikalingais įdarbinimo procesui. Nepaisant to, kas išdėstyta pirmiau, norėtume jus informuoti, kad duomenų valdytojas pasilieka teisę susisiekti su atrinktais asmenimis, kurie atitinka skelbime nurodytus kriterijus. Kartu pateikiame jums informaciją apie jūsų asmens duomenų tvarkymą mūsų vykdomose įdarbinimo procedūrose pagal 2016 m. balandžio 27 d. Europos Parlamento ir Tarybos reglamentą (ES) 2016/679 dėl fizinių asmenų apsaugos tvarkant asmens duomenis ir dėl laisvo tokių duomenų judėjimo ir kuriuo panaikinama Direktyva 95/46/EB (Bendrasis duomenų apsaugos reglamentas), toliau - RODO:

  1. Jūsų asmens duomenų, nurodytų jūsų paraiškos dokumentuose, valdytojas yra ICR Polska Sp. z o.o., kurios registruota buveinė yra Varšuvoje, 03-944, Plac Przymierza 6 (toliau - duomenų valdytojas).
  2. Duomenų valdytojas pareiškia, kad jis yra atsakingas už pareigų, kylančių iš duomenų apsaugos teisės aktų, ypač susijusių su jūsų teisių įgyvendinimu, vykdymą.
  3. Jei turite klausimų dėl mūsų atliekamo jūsų duomenų tvarkymo, galite kreiptis adresu: icrpolska@icrqa.com.
  4. Jūsų asmens duomenys bus tvarkomi partnerystės užmezgimo tikslu.
  5. Pateiktame motyvaciniame laiške, gyvenimo aprašyme ir (arba) kituose dokumentuose pateikti asmens duomenis, pavyzdžiui, vardą, pavardę, gimimo datą, gyvenamosios vietos adresą (pašto adresą), informaciją apie išsilavinimą ir ankstesnio darbo istoriją, yra savanoriška, tačiau būtina ir būtina įdarbinimo tikslais. Duomenys bus tvarkomi remiantis RODO 6 straipsnio 1 dalies b punktu ir Darbo kodekso 22 straipsnio 1 dalies 1 dalimi.
  6. Kitus duomenis, pavyzdžiui, el. pašto adresą, kontaktinį telefono numerį arba nuotrauką, pateiktą jūsų gyvenimo aprašyme (atvaizde), pateikiate savanoriškai, ir jie bus tvarkomi remiantis jūsų sutikimu, suteiktu pagal RODO 6 straipsnio 1 dalies a punktą.
  7. Jūsų asmens duomenų gavėjas yra ICR Polska Sp. z o.o. ir įgalioti Duomenų valdytojo darbuotojai/kolegos, vykdantys įdarbinimo procesą.
  8. Jūsų asmens duomenys bus saugomi įdarbinimo laikotarpiu, bet ne ilgiau kaip 12 mėnesių nuo jų gavimo.
  9. Gavus jūsų sutikimą, pateikti duomenys bus saugomi tolesnio įdarbinimo tikslais ne ilgiau kaip 24 mėnesius nuo tokio sutikimo dienos.
  10. Tiek, kiek ir pagal DAĮ nustatytus principus, turite teisę bet kuriuo metu susipažinti su savo duomenų turiniu ir teisę į ištaisymą, ištrynimą, duomenų tvarkymo apribojimą, teisę į duomenų perkeliamumą, teisę nesutikti ir teisę atšaukti sutikimą tvarkyti duomenis.
  11. Sutikimo atšaukimas neturi įtakos duomenų tvarkymo, atlikto iki sutikimo atšaukimo, teisėtumui.
  12. Jei norite atšaukti savo sutikimą tvarkyti duomenis arba prašyti ištrinti duomenis, gautus įdarbinimo proceso metu, rašykite Duomenų valdytojo registruotos buveinės adresu arba el. paštu: icrpolska@icrqa.com
  13. Jūsų asmens duomenys nebus perduoti trečiajai šaliai ar tarptautinei organizacijai.
  14. Jūsų duomenys nebus tvarkomi automatizuotomis priemonėmis taip, kad dėl automatizuoto duomenų tvarkymo būtų galima priimti bet kokius sprendimus, atsirastų kitos teisinės pasekmės arba kitaip būtų padarytas esminis poveikis jūsų padėčiai.
  15. Jūsų duomenys nebus profiliuojami.
  16. Turite teisę pateikti skundą Duomenų apsaugos tarnybos pirmininkui, jei manote, kad tvarkant su jumis susijusius asmens duomenis pažeidžiami teisės aktai.