Pāriet uz saturu
Mājas lapa " Darba iespējas

Darba iespējas

ICR Polija Ltd. sāka darbību 2014. gadā kā ICR Co. Eiropas filiāle. Ltd, starptautiska pētniecības un sertifikācijas struktūra, kas atrodas Seulā, Dienvidkorejā.

Mums ir plaša darbība TIC - testēšanas, pārbaudes un sertificēšanas jomā gan mājās, gan ārzemēs.

ICR Polijā nesen ir veikta medicīnisko ierīču sertifikācijas novērtēšana saskaņā ar Regulu 2017/745 - MDR, tāpēc tiek meklēti cilvēki ar pieredzi un paralēlu vēlmi attīstīties minētajā jomā.

Medicīnisko ierīču sertifikācijas speciālists

Darba vieta: Darba vieta: Varšava, pilna slodze

DARBA APRAKSTS:

  • Veikt medicīnisko ierīču dokumentācijas formālu un saturisku novērtēšanu,
  • Konkrētā sertifikācijas posma ekspertu atlase un uzraudzība,
  • Veikt pārbaudes uz vietas klientu objektos (gatavība ceļot, tostarp uz ārzemēm),
  • Cieša sadarbība ar esošajiem un potenciālajiem klientiem,

PRASĪBAS:

  • Vismaz 3 gadu darba pieredze medicīnas ierīču jomā,
  • Universitātes grāds medicīnā, biotehnoloģijā, medicīnas ķīmijā, medicīnas analīzē, biomedicīnas inženierijā, materiālu inženierijā un saistītās disciplīnās,
  • Zināšanas par reglamentējošajām un normatīvajām prasībām attiecībā uz medicīniskajām ierīcēm CE vajadzībām,
  • zināšanas par kvalitātes vadības sistēmām,
  • angļu valodas zināšanas augstākajā līmenī,

MĒS PIEDĀVĀJAM:

  • nodarbinātība saskaņā ar darba līgumu,
  • fiksēta alga un ar darba rezultātiem saistīta prēmija,
  • Profesionālās izaugsmes iespējas, izmantojot apmācību un darbu dinamiskā starptautiskā organizācijā,

Informācija par uzņēmumu:

Vadības sistēmu sertifikācijas speciālists

  • sertifikācijas un uzraudzības procesu organizēšana un uzskaite.
  • iegāde un sadarbība ar klientiem
  • revidentu/ekspertu sadarbība un uzraudzība.
  • sadarbība ar vietējiem un ārvalstu klientiem

PRASĪBAS:

  • tehniskās universitātes grāds
  • min. 2 gadu pieredze līdzīgā amatā vai tehniskā amatā ražošanas, dizaina vai pētniecības jomā.
  • zināšanas par ISO 9001, 14001, 13485 sērijas standartiem.
  • pietiekamas angļu valodas zināšanas, lai spētu novērtēt produktu tehnisko dokumentāciju, sazināties ar klientiem.
  • zināšanas par ISO/IEC 17021 un ISO/IEC 17065 būtu priekšrocība.

  • līgumdarbs vai B2B nodarbinātība
  • strādāt dinamiskā uzņēmumā un piedalīties interesantos projektos.
  • elastīgs sākuma laiks (no plkst. 7.00 līdz 8.30),
  • Iespēja profesionāli pilnveidoties starptautiskā ekspertu vidē nepiespiestā atmosfērā,
  • specializētas apmācības, lai saglabātu un pilnveidotu jūsu tiesības.
  • kompetencei atbilstošs atalgojums.

Nosūtot pieteikumu, pievienojiet rakstisku piekrišanu:
Es piekrītu, ka ICR Polska Sp. z o. o. apstrādā manus personas datus, kas ietverti manos pieteikuma dokumentos, tikai darbā pieņemšanas procesa vajadzībām. Neatkarīgi no iepriekš minētā mēs vēlamies jūs informēt, ka datu pārzinis patur tiesības sazināties ar atlasītajām personām, kuras atbilst sludinājumā norādītajiem kritērijiem. Vienlaikus mēs sniedzam Jums informāciju par Jūsu personas datu apstrādi mūsu darbā pieņemšanas procesā, kas notiek saskaņā ar Eiropas Parlamenta un Padomes 2016. gada 27. aprīļa Regulu (ES) 2016/679 par fizisku personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti un ar ko atceļ Direktīvu 95/46/EK (Vispārīgā datu aizsardzības regula), turpmāk tekstā - RODO:

  1. Jūsu pieteikuma dokumentos norādīto personas datu pārzinis ir ICR Polska Sp. z o.o. ar juridisko adresi Varšavā 03-944, Plac Przymierza 6, turpmāk tekstā - Datu pārzinis.
  2. Datu pārzinis paziņo, ka tas ir atbildīgs par savu pienākumu izpildi saskaņā ar datu aizsardzības tiesību aktiem, jo īpaši attiecībā uz jūsu tiesību īstenošanu.
  3. Ja jums ir kādi jautājumi par jūsu datu apstrādi, varat sazināties ar mums: icrpolska@icrqa.com.
  4. Jūsu personas dati tiks apstrādāti partnerības izveides nolūkā.
  5. Jūsu sniegtie personas dati, piemēram, vārds, uzvārds, dzimšanas datums, dzīvesvietas adrese (pasta adrese) un informācija par izglītību un iepriekšējo darba vēsturi, ir brīvprātīgi, taču nepieciešami un būtiski personāla atlases nolūkos. Dati tiks apstrādāti, pamatojoties uz RODO 6. panta 1. punkta b) apakšpunktu un Darba kodeksa 22. panta 1. punkta 1. daļu.
  6. Citu datu, piemēram, e-pasta adreses, kontakttālruņa numura vai CV (attēla) fotogrāfijas, sniegšana no jūsu puses ir brīvprātīga, un to apstrāde notiks, pamatojoties uz jūsu piekrišanu, kas dota, pamatojoties uz RODO 6. panta 1. punkta a) apakšpunktu.
  7. Jūsu personas datu saņēmējs ir ICR Polska Sp. z o.o. un datu pārziņa pilnvarotie darbinieki/sadarbinieki, kas veic darbā pieņemšanas procesu.
  8. Jūsu personas dati tiks glabāti personāla atlases laikā, bet ne ilgāk kā 12 mēnešus pēc to saņemšanas.
  9. Ar jūsu piekrišanu sniegtie dati tiks glabāti turpmākas atlases nolūkos ne ilgāk kā 24 mēnešus no šādas piekrišanas dienas.
  10. Jums ir tiesības jebkurā laikā piekļūt savu datu saturam, kā arī tiesības uz datu labošanu, dzēšanu, apstrādes ierobežošanu, tiesības uz datu pārnesamību, tiesības iebilst un tiesības atsaukt piekrišanu apstrādei, ciktāl un saskaņā ar DPA noteiktajiem principiem.
  11. Piekrišanas atsaukšana neietekmē pirms piekrišanas atsaukšanas veiktās apstrādes likumību.
  12. Lai atsauktu savu piekrišanu datu apstrādei vai pieprasītu dzēst darbā pieņemšanas procesā iegūtos datus, lūdzu, rakstiet uz datu pārziņa juridiskās adreses adresi vai pa e-pastu: icrpolska@icrqa.com
  13. Jūsu personas dati netiks pārsūtīti trešai valstij vai starptautiskai organizācijai.
  14. Jūsu dati netiks apstrādāti ar automatizētiem līdzekļiem tā, ka automatizētas apstrādes rezultātā varētu tikt pieņemti jebkādi lēmumi, rastos citas tiesiskās sekas vai citādi tiktu būtiski ietekmēta jūsu situācija.
  15. Jūsu dati netiks profilēti.
  16. Jums ir tiesības iesniegt sūdzību Datu aizsardzības iestādes priekšsēdētājam, ja uzskatāt, ka ar jums saistīto personas datu apstrāde ir pretrunā ar likumu.